MJ6040FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6040FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6040FE-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
MJ6040FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6040FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8939522 pcs Tietolomake MJ6040FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 604 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6040FER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 604 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ6191FE-R52
MJ6191FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11543105 pcs
ladata: MJ6191FE-R52.pdf
RFQ
MJ617
MJ617
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT SQUARE IVORY
Varastossa: 635887 pcs
ladata: MJ617.pdf
RFQ
MJ612
MJ612
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT SQUARE BLACK
ladata: MJ612.pdf
valmistajat: Ohmite
ladata: MJ6192FE-R52.pdf
MJ60R4FE-R52
MJ60R4FE-R52
Kuvaus: RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
ladata: MJ60R4FE-R52.pdf
MJ623
MJ623
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
ladata: MJ623.pdf
Kuvaus: RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL
MJ615
MJ615
Kuvaus: CAP TACT SQUARE YELLOW
ladata: MJ615.pdf
MJ616
MJ616
Kuvaus: CAP TACT SQUARE RED
ladata: MJ616.pdf
MJ621
MJ621
Kuvaus: CAP TACT ROUND BLUE
ladata: MJ621.pdf
MJ611
MJ611
Kuvaus: CAP TACT SQUARE BLUE
ladata: MJ611.pdf
MJ613
MJ613
Kuvaus: CAP TACT SQUARE GREEN
ladata: MJ613.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna