MJ6340FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6340FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6340FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ6340FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6340FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11156243 pcs Tietolomake MJ6340FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 634 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6340FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 634 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ6980FE-R52
MJ6980FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 698 OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 9777524 pcs
ladata: MJ6980FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11428556 pcs
ladata: MJ6491FE-R52.pdf
RFQ
MJ626
MJ626
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND RED
ladata: MJ626.pdf
MJ623
MJ623
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
ladata: MJ623.pdf
Kuvaus: RES 6.81K OHM 1/8W 1% AXIAL