MJ6491FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6491FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6491FE-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
MJ6491FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6491FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11428556 pcs Tietolomake MJ6491FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 6.49 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6491FER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6.49 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ627
MJ627
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND IVORY
Varastossa: 623619 pcs
ladata: MJ627.pdf
RFQ
MJ623
MJ623
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
Varastossa: 968135 pcs
ladata: MJ623.pdf
RFQ
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL