MJ6982FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ6982FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ6982FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ6982FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ6982FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9292834 pcs Tietolomake MJ6982FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 69.8 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ6982FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 69.8 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Liittyvät tuotteet
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 11156243 pcs
ladata: MJ6340FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 68.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 9494137 pcs
ladata: MJ6812FE-R52.pdf
RFQ
MJ621
MJ621
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND BLUE
ladata: MJ621.pdf
MJ623
MJ623
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: CAP TACT ROUND GREEN
ladata: MJ623.pdf
MJ625
MJ625
Kuvaus: CAP TACT ROUND YELLOW
ladata: MJ625.pdf
Kuvaus: RES 6.98K OHM 1/8W 1% AXIAL