10TPB220ML
PanasonicPanasonic
10TPB220ML Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TPB220ML
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
lomakkeissa: 10TPB220ML.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
10TPB220ML: n tekniset tiedot
Osa numero 10TPB220ML Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55289 pcs Tietolomake 10TPB220ML.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPB Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16448DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Valmistaja Koko Koodi D3L Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
kapasitanssi 220µF