10TPB47M
PanasonicPanasonic
10TPB47M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10TPB47M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
lomakkeissa: 10TPB47M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
10TPB47M: n tekniset tiedot
Osa numero 10TPB47M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 47UF 10V 1411 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 282307 pcs Tietolomake 10TPB47M.pdf
Jännite - Rated 10V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Sarja POSCAP™ TPB Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric)
Muut nimet P16257TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi B2 Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
kapasitanssi 47µF