2SEPC560MZ
PanasonicPanasonic
2SEPC560MZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SEPC560MZ
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
lomakkeissa: 2SEPC560MZ.pdf
  • Viesti
2SEPC560MZ: n tekniset tiedot
Osa numero 2SEPC560MZ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62731 pcs Tietolomake 2SEPC560MZ.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 209mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.18A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16336
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2SEPC560MW
2SEPC560MW
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Varastossa: 104451 pcs
ladata: 2SEPC560MW.pdf
RFQ
2SEPC820MX
2SEPC820MX
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Varastossa: 89311 pcs
ladata: 2SEPC820MX.pdf
RFQ
2SEPC560M+TSS
2SEPC560M+TSS
ladata: 2SEPC560M+TSS.pdf
2SEPC560MX+TSS
2SEPC560MX+TSS
ladata: 2SEPC560MX+TSS.pdf
2SEPC820MW
2SEPC820MW
ladata: 2SEPC820MW.pdf
2SEPC560MZ+TSS
2SEPC560MZ+TSS
ladata: 2SEPC560MZ+TSS.pdf
2SEPC560M
2SEPC560M
ladata: 2SEPC560M.pdf
2SEPC560MX
2SEPC560MX
ladata: 2SEPC560MX.pdf
2SEPC820MD
2SEPC820MD