2SEPC820MW
PanasonicPanasonic
2SEPC820MW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SEPC820MW
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
lomakkeissa: 2SEPC820MW.pdf
  • Viesti
2SEPC820MW: n tekniset tiedot
Osa numero 2SEPC820MW Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111725 pcs Tietolomake 2SEPC820MW.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16338
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2SEPC820MD
2SEPC820MD
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Varastossa: 83253 pcs
ladata: 2SEPC820MD.pdf
RFQ
2SEPC820MW+TSS
2SEPC820MW+TSS
valmistajat: Panasonic
Varastossa: 100636 pcs
ladata: 2SEPC820MW+TSS.pdf
RFQ
2SEPC820MY
2SEPC820MY
ladata: 2SEPC820MY.pdf
2SEPC560MX+TSS
2SEPC560MX+TSS
Kuvaus: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H