2SEPC820MX
PanasonicPanasonic
2SEPC820MX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SEPC820MX
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
lomakkeissa: 2SEPC820MX.pdf
  • Viesti
2SEPC820MX: n tekniset tiedot
Osa numero 2SEPC820MX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89311 pcs Tietolomake 2SEPC820MX.pdf
Jännite - Rated 2.5V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet P16339
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF