6TPE100M
PanasonicPanasonic
6TPE100M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPE100M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
lomakkeissa: 1.6TPE100M.pdf2.6TPE100M.pdf3.6TPE100M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
6TPE100M: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPE100M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153319 pcs Tietolomake 1.6TPE100M.pdf2.6TPE100M.pdf3.6TPE100M.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16623TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D2E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapasitanssi 100µF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
6TPE100MAZB
6TPE100MAZB
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Varastossa: 57829 pcs
ladata: 6TPE100MAZB.pdf
RFQ
6TPC330MA
6TPC330MA
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Varastossa: 179590 pcs
ladata: 6TPC330MA.pdf
RFQ
6TPB68M
6TPB68M
Kuvaus: CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
ladata: 6TPB68M.pdf
6TPE100MI
6TPE100MI
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
ladata: 6TPE100MI.pdf
6TPE100MZB
6TPE100MZB
Kuvaus: CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
ladata: 6TPE100MZB.pdf
6TPE120MAZB
6TPE120MAZB
Kuvaus: CAP TANT POLY 120UF 6.3V 1411
ladata: 6TPE120MAZB.pdf
6TPE100MPB
6TPE100MPB