6TPE150M
PanasonicPanasonic
6TPE150M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPE150M
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
lomakkeissa: 1.6TPE150M.pdf2.6TPE150M.pdf3.6TPE150M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
6TPE150M: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPE150M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 194533 pcs Tietolomake 1.6TPE150M.pdf2.6TPE150M.pdf3.6TPE150M.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja POSCAP™ TPE Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet P16624TR Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi D2E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapasitanssi 150µF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
6TPE100MZB
6TPE100MZB
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
Varastossa: 86716 pcs
ladata: 6TPE100MZB.pdf
RFQ
6TPE100M
6TPE100M
valmistajat: Panasonic
Kuvaus: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
Varastossa: 153319 pcs
ladata: 6TPE100M.pdf
RFQ
6TPE150MF
6TPE150MF
Kuvaus: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
ladata: 6TPE150MF.pdf
6TPE150MAPB
6TPE150MAPB
Kuvaus: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
ladata: 6TPE150MAPB.pdf
6TPE150MAZB
6TPE150MAZB