6TPE100MZB
PanasonicPanasonic
6TPE100MZB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6TPE100MZB
Valmistaja / merkki: Panasonic
Tuotteen Kuvaus CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI
lomakkeissa: 1.6TPE100MZB.pdf2.6TPE100MZB.pdf3.6TPE100MZB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
6TPE100MZB: n tekniset tiedot
Osa numero 6TPE100MZB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONDUCTIVE POLYMER TANTALUM SOLI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86716 pcs Tietolomake 1.6TPE100MZB.pdf2.6TPE100MZB.pdf3.6TPE100MZB.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Sarja POSCAP™ TPE Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric)
Muut nimet P122638CT Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi B2 Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 35 mOhm @ 100kHz
kapasitanssi 100µF