LXA03B600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA03B600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXA03B600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB
lomakkeissa: LXA03B600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LXA03B600: n tekniset tiedot
Osa numero LXA03B600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78958 pcs Tietolomake LXA03B600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 3.1V @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-263AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 20ns
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 596-1379-1 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 3A Surface Mount TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A Kapasitanssi @ Vr, F -