LXA04B600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA04B600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXA04B600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 4A TO263AB
lomakkeissa: LXA04B600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
LXA04B600: n tekniset tiedot
Osa numero LXA04B600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 4A TO263AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 155569 pcs Tietolomake LXA04B600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.96V @ 4A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-263AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 18.5ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 596-1380-2 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 4A Surface Mount TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 4A Kapasitanssi @ Vr, F -