LXA08B600
Power IntegrationsPower Integrations
LXA08B600 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXA08B600
Valmistaja / merkki: Power Integrations
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
lomakkeissa: LXA08B600.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Viesti
LXA08B600: n tekniset tiedot
Osa numero LXA08B600 Valmistaja Power Integrations
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 115190 pcs Tietolomake LXA08B600.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.94V @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-263AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja Qspeed™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 34ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 596-1382-2 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 8A Surface Mount TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 8A Kapasitanssi @ Vr, F -