IMD23160
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMD23160 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMD23160
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
lomakkeissa: IMD23160.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 173 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 173 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IMD23160: n tekniset tiedot
Osa numero IMD23160 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 173 pcs Tietolomake IMD23160.pdf
Paino 1.2 lbs (544.3g) Jännite - Supply 115VAC, 230VAC
Tyyppi Current (Ammeter) päättyminen Style Screw Terminal
Sarja Apollo Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi - Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Mittausetäisyys ±2A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Excitation Supply näytön tyyppi LED - Red Characters
Näytön merkit - korkeus 0.560" (14.20mm) Yksityiskohtainen kuvaus Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount