IMD23161
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMD23161
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
lomakkeissa: IMD23161.pdf
  • Viesti
IMD23161: n tekniset tiedot
Osa numero IMD23161 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3034 pcs Tietolomake IMD23161.pdf
Paino 1.2 lbs (544.3g) Jännite - Supply 115VAC, 230VAC
Tyyppi Current (Ammeter) päättyminen Style Screw Terminal
Sarja Apollo Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi - Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Mittausetäisyys ±2A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Excitation Supply, Serial Communications Output näytön tyyppi LED - Red Characters
Näytön merkit - korkeus 0.560" (14.20mm) Yksityiskohtainen kuvaus Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
IMD22C
IMD22C
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: IPD FLATPAK 2MM NAMUR 2M