IMD23169
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMD23169 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMD23169
Valmistaja / merkki: Red Lion Controls
Tuotteen Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT
lomakkeissa: IMD23169.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 122 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IMD23169: n tekniset tiedot
Osa numero IMD23169 Valmistaja Red Lion Controls
Kuvaus AMMETER 2A LED PANEL MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122 pcs Tietolomake IMD23169.pdf
Paino 1.2 lbs (544.3g) Jännite - Supply 115VAC, 230VAC
Tyyppi Current (Ammeter) päättyminen Style Screw Terminal
Sarja Apollo Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi Analog, Relay (2), Solid State (2) Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Merkkien määrä per rivi 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Mittausetäisyys ±2A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Excitation Supply, Serial Communications Output näytön tyyppi LED - Red Characters
Näytön merkit - korkeus 0.560" (14.20mm) Yksityiskohtainen kuvaus Current (Ammeter) LED - Red Characters Display Panel Mount
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
IMD24C
IMD24C
valmistajat: Crouzet
Kuvaus: IPD FLATPAK 4MM NAMUR 2M