10KXF8200MEFC25X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 10KXF8200MEFC25X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 10V SNAP
lomakkeissa: 1.10KXF8200MEFC25X20.pdf2.10KXF8200MEFC25X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
10KXF8200MEFC25X20: n tekniset tiedot
Osa numero 10KXF8200MEFC25X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 10V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37048 pcs Tietolomake 1.10KXF8200MEFC25X20.pdf2.10KXF8200MEFC25X20.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja KXF Ripple Current @ Low Frequency 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8285A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
10KENG3SA
10KENG3SA
valmistajat: Delta Electronics
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 19143 pcs
ladata: 10KENG3SA.pdf
RFQ
10KTH
10KTH
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A CYLINDRICAL
Varastossa: 678 pcs
ladata: 10KTH.pdf
RFQ
10KR85
10KR85
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 415VAC