121MPE153J
RubyconRubycon
121MPE153J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 121MPE153J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1.25KVDC RAD
lomakkeissa: 121MPE153J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
121MPE153J: n tekniset tiedot
Osa numero 121MPE153J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72672 pcs Tietolomake 121MPE153J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Sarja MPE
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-2131
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.015µF
Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
121NQ035
121NQ035
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 35V 120A D-67