121MPE273J
RubyconRubycon
121MPE273J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 121MPE273J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD
lomakkeissa: 121MPE273J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
121MPE273J: n tekniset tiedot
Osa numero 121MPE273J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44806 pcs Tietolomake 121MPE273J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Sarja MPE
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-2133
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.027µF