121MPE333J
RubyconRubycon
121MPE333J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 121MPE333J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
lomakkeissa: 121MPE333J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
121MPE333J: n tekniset tiedot
Osa numero 121MPE333J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50413 pcs Tietolomake 121MPE333J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Sarja MPE
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-2132
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.033µF
Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
121NQ035-1
121NQ035-1
valmistajat: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 35V 120A PRM1-1
Varastossa: 3896 pcs
ladata: 121NQ035-1.pdf
RFQ
121I,BK
121I,BK
valmistajat: Serpac Electronic Enclosures
Kuvaus: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Varastossa: 14090 pcs
ladata: 121I,BK.pdf
RFQ
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 120A PRM1-1