200TXW120MEFR10X45
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200TXW120MEFR10X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.200TXW120MEFR10X45.pdf2.200TXW120MEFR10X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
200TXW120MEFR10X45: n tekniset tiedot
Osa numero 200TXW120MEFR10X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73026 pcs Tietolomake 1.200TXW120MEFR10X45.pdf2.200TXW120MEFR10X45.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.870" (47.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose