200TDSS84
Delta ElectronicsDelta Electronics
200TDSS84 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200TDSS84
Valmistaja / merkki: Delta Electronics
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 480VAC 200A CHASS
lomakkeissa: 200TDSS84.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 147 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
200TDSS84: n tekniset tiedot
Osa numero 200TDSS84 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus LINE FILTER 480VAC 200A CHASS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147 pcs Tietolomake 200TDSS84.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite 480V
päättyminen Style Quick Connect Sarja TDS
Muut nimet 1144-1388 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 90µH
Taajuus - käyttö 50/60Hz Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
nykyinen 200A kokoonpano Single Stage