200TXW120MEFC10X45
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 200TXW120MEFC10X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 200V RADIAL
lomakkeissa: 1.200TXW120MEFC10X45.pdf2.200TXW120MEFC10X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
200TXW120MEFC10X45: n tekniset tiedot
Osa numero 200TXW120MEFC10X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106078 pcs Tietolomake 1.200TXW120MEFC10X45.pdf2.200TXW120MEFC10X45.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose