220MXG1500MEFC30X50
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXG1500MEFC30X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.220MXG1500MEFC30X50.pdf2.220MXG1500MEFC30X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
220MXG1500MEFC30X50: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXG1500MEFC30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34038 pcs Tietolomake 1.220MXG1500MEFC30X50.pdf2.220MXG1500MEFC30X50.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.92A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.38A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose