220MXG270MEFC20X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXG270MEFC20X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.220MXG270MEFC20X30.pdf2.220MXG270MEFC20X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
220MXG270MEFC20X30: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXG270MEFC20X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24342 pcs Tietolomake 1.220MXG270MEFC20X30.pdf2.220MXG270MEFC20X30.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.36A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.04A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose