220MXG220MEFCSN20X25
RubyconRubycon
220MXG220MEFCSN20X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220MXG220MEFCSN20X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
lomakkeissa: 1.220MXG220MEFCSN20X25.pdf2.220MXG220MEFCSN20X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
220MXG220MEFCSN20X25: n tekniset tiedot
Osa numero 220MXG220MEFCSN20X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43205 pcs Tietolomake 1.220MXG220MEFCSN20X25.pdf2.220MXG220MEFCSN20X25.pdf
Jännite - Rated 220V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.755A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose