250BXC2.2MEFC8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC2.2MEFC8X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.250BXC2.2MEFC8X11.5.pdf2.250BXC2.2MEFC8X11.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
250BXC2.2MEFC8X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC2.2MEFC8X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 856029 pcs Tietolomake 1.250BXC2.2MEFC8X11.5.pdf2.250BXC2.2MEFC8X11.5.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja BXC Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2.2µF