250BXC22MEFC10X20
RubyconRubycon
250BXC22MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC22MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250BXC22MEFC10X20.pdf2.250BXC22MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
250BXC22MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC22MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125461 pcs Tietolomake 1.250BXC22MEFC10X20.pdf2.250BXC22MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2213
250BXC22MEFC10X20-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF