250BXC22MEFCRI10X16
RubyconRubycon
250BXC22MEFCRI10X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 250BXC22MEFCRI10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
lomakkeissa: 1.250BXC22MEFCRI10X16.pdf2.250BXC22MEFCRI10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
250BXC22MEFCRI10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 250BXC22MEFCRI10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 407289 pcs Tietolomake 1.250BXC22MEFCRI10X16.pdf2.250BXC22MEFCRI10X16.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXC Ripple Current @ Low Frequency 188mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 470mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose