35MU473MZ22012
RubyconRubycon
35MU473MZ22012 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MU473MZ22012
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805
lomakkeissa: 35MU473MZ22012.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
35MU473MZ22012: n tekniset tiedot
Osa numero 35MU473MZ22012 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38423 pcs Tietolomake 35MU473MZ22012.pdf
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 1189-2534-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 0.047µF