35MU475M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MU475M4532
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
lomakkeissa: 35MU475M4532.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
35MU475M4532: n tekniset tiedot
Osa numero 35MU475M4532 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18087 pcs Tietolomake 35MU475M4532.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranssi 4.7µF
päättyminen - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, MU
Ripple Current - matala taajuus DC Link, DC Filtering Polarisaatio 1812 (4532 Metric)
Muut nimet 35MU4.704532X
35MU4.704532X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 35MU475M4532 Lifetime @ Temp. -
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 4.7µF ±20% Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Dielectric Halkaisija Acrylic, Metallized Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
Nykyinen - Vuoto 35V