35MU475MC44532
RubyconRubycon
35MU475MC44532 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MU475MC44532
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
lomakkeissa: 35MU475MC44532.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
35MU475MC44532: n tekniset tiedot
Osa numero 35MU475MC44532 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9989 pcs Tietolomake 35MU475MC44532.pdf
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Muut nimet 1189-2536-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 4.7µF