35MU683MZ12012
RubyconRubycon
35MU683MZ12012 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MU683MZ12012
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805
lomakkeissa: 35MU683MZ12012.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
35MU683MZ12012: n tekniset tiedot
Osa numero 35MU683MZ12012 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63136 pcs Tietolomake 35MU683MZ12012.pdf
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Acrylic, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 0.068µF Sovellukset DC Link, DC Filtering