35ST474MA13216
RubyconRubycon
35ST474MA13216 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ST474MA13216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
35ST474MA13216: n tekniset tiedot
Osa numero 35ST474MA13216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28358 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 1189-1818-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.47µF