35ST684M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ST684M3216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
35ST684M3216: n tekniset tiedot
Osa numero 35ST684M3216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56248 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 35ST0.68M3216X
35ST0.68M3216X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.68µF