35ST475M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ST475M4532X
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35ST475M4532X: n tekniset tiedot
Osa numero 35ST475M4532X Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23758 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Acrylic, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset DC Link, DC Filtering