35ST685M5750
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ST685M5750
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
35ST685M5750: n tekniset tiedot
Osa numero 35ST685M5750 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13336 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Muut nimet 35ST6.8M5750X
35ST6.8M5750X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 6.8µF