400LLE3.9MEFC10X12.5
RubyconRubycon
400LLE3.9MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LLE3.9MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400LLE3.9MEFC10X12.5.pdf2.400LLE3.9MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
400LLE3.9MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400LLE3.9MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116661 pcs Tietolomake 1.400LLE3.9MEFC10X12.5.pdf2.400LLE3.9MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja LLE Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 114mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1331
400LLE39MEFC10X125
400LLE3R9MEFC10X12.5
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.9µF