400LLE4.7MEFC10X12.5
RubyconRubycon
400LLE4.7MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LLE4.7MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400LLE4.7MEFC10X12.5.pdf2.400LLE4.7MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
400LLE4.7MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400LLE4.7MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 364438 pcs Tietolomake 1.400LLE4.7MEFC10X12.5.pdf2.400LLE4.7MEFC10X12.5.pdf
Toleranssi 4.7µF Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja LLE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current - Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 400V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 61mA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 400LLE4.7MEFC10X12.5 Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
Laajennettu kuvaus 4.7µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Sovellukset 15000 Hrs @ 105°C