400LLE4R7MEFC10X12.5
RubyconRubycon
400LLE4R7MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 400LLE4R7MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
lomakkeissa: 1.400LLE4R7MEFC10X12.5.pdf2.400LLE4R7MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
400LLE4R7MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 400LLE4R7MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 156098 pcs Tietolomake 1.400LLE4R7MEFC10X12.5.pdf2.400LLE4R7MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja LLE Ripple Current @ Low Frequency 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 122mA @ 100kHz Arvioinnit -