420KXW47MEFC12.5X35
RubyconRubycon
420KXW47MEFC12.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420KXW47MEFC12.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL
lomakkeissa: 1.420KXW47MEFC12.5X35.pdf2.420KXW47MEFC12.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
420KXW47MEFC12.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 420KXW47MEFC12.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51798 pcs Tietolomake 1.420KXW47MEFC12.5X35.pdf2.420KXW47MEFC12.5X35.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 1189-1346
420KXW47MEFC125X35
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose