420KXW56MEFC12.5X40
RubyconRubycon
420KXW56MEFC12.5X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420KXW56MEFC12.5X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
lomakkeissa: 1.420KXW56MEFC12.5X40.pdf2.420KXW56MEFC12.5X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
420KXW56MEFC12.5X40: n tekniset tiedot
Osa numero 420KXW56MEFC12.5X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83998 pcs Tietolomake 1.420KXW56MEFC12.5X40.pdf2.420KXW56MEFC12.5X40.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 56µF