420KXW68MEFC14.5X35
RubyconRubycon
420KXW68MEFC14.5X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 420KXW68MEFC14.5X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
lomakkeissa: 1.420KXW68MEFC14.5X35.pdf2.420KXW68MEFC14.5X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
420KXW68MEFC14.5X35: n tekniset tiedot
Osa numero 420KXW68MEFC14.5X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61891 pcs Tietolomake 1.420KXW68MEFC14.5X35.pdf2.420KXW68MEFC14.5X35.pdf
Jännite - Rated 420V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.571" Dia (14.50mm)
Sarja KXW Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose