450TXW56MEFR16X30
Tuote-esittely
Osa numero: 450TXW56MEFR16X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.450TXW56MEFR16X30.pdf2.450TXW56MEFR16X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450TXW56MEFR16X30: n tekniset tiedot
Osa numero 450TXW56MEFR16X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65638 pcs Tietolomake 1.450TXW56MEFR16X30.pdf2.450TXW56MEFR16X30.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose