63ZLJ820MGC16X25
RubyconRubycon
63ZLJ820MGC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLJ820MGC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLJ820MGC16X25.pdf2.63ZLJ820MGC16X25.pdf
  • Viesti
63ZLJ820MGC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLJ820MGC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52419 pcs Tietolomake 1.63ZLJ820MGC16X25.pdf2.63ZLJ820MGC16X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.734A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.89A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1681-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 25 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose