BTB08-700BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB08-700BWRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTB08-700BWRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB
lomakkeissa: BTB08-700BWRG.pdf
  • Viesti
BTB08-700BWRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTB08-700BWRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6811 pcs Tietolomake BTB08-700BWRG.pdf
Jännite - Off State 700V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Alternistor - Snubberless Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja Snubberless™ Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-4176-5
BTB08700BWRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 8A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single