BTB08-600CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB08-600CRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTB08-600CRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 600V 8A TO220AB
lomakkeissa: BTB08-600CRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BTB08-600CRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTB08-600CRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 600V 8A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76305 pcs Tietolomake BTB08-600CRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-6675-5
BTB08-600CRG-ND
BTB08600CRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 600V 8A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 25mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 25mA kokoonpano Single