FERD20M60ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20M60ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FERD20M60ST
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE RECT 60V 20A TO220AB
lomakkeissa: FERD20M60ST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
FERD20M60ST: n tekniset tiedot
Osa numero FERD20M60ST Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE RECT 60V 20A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61658 pcs Tietolomake FERD20M60ST.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 560mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-15263-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi FERD (Field Effect Rectifier Diode) Yksityiskohtainen kuvaus Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 20A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 230µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A